אצלנו במתחם הורקה ניתן לרכוש כל מוצר, שירות או מידע הרלוונטי לענף ההסעדה והאירוח. והפעם:

הלפרין מערכות בטיחות בע"מ 1999

הלפרין עוסקת בשני תחומים עיקריים 1. שילוט - ייצור כל סוגי השלטים, אבזור וסימון מקלטים ומרחבים מוגנים לפי הנחיות פיקוד העורף וכן שלטי בטיחות בהתאם לדרישות שירותי הכבאות. 2. דפוס דיגיטלי - הדפסות פנים וחוץ: הדפסה איכותית על מגוון רחב של חומרי גלם. מתקני תצוגה: הדפסה והתקנה של מתקני תצוגה, ביתנים ועמדות מוארות. חיתוך צורני: חיתוך חומרי גלם רכים וקשיחים בעומקים שונים, ליצירה מדויקת של אריזות, מעמדי תצוגה, דגמים ואובייקטים מוגדלים של מוצרים או דמויות. מדבקות: הדפסת מדבקות איכותיות לעיצוב קירות וריצפות פנים או חוץ. פלטפורמות שיווקיות: קשת רחבה של מוצרים ורעיונות לפנייה יצירתית ולחידוד המסרים השיווקיים שלך.

מוצרים עיקריים

בתחום השילוט המוצרים העיקריים הם: שילוט פולט אור, שלטי אזהרה, שלטי איסור, שלטי בטיחות וכיבוי אש , מדבקות, מדבקות אזהרה, שלטי נגישות וברייל, אביזרי נגישות. בתחום הדיגיטלי, המוצרים העיקריים הם: מדבקות לקירות הדפסה על משטחים קשיחים, עץ לוקובונד, חיתוכי לייזר, חיתוך CNC, הדפסה בלבן, אותיות בחיתוך צורני.

יתרונות

זמינות ביצור, איכות הדפסה גבוהה ושרות מהיר, חברה ותיקה ואמינה שנותנת שרות לגופים העסקיים המובילים בשוק מזה 20 שנה. החברה משווקת את מוצריה בכל חלקי הארץ במחירי תחרות ומצטיינת בכושר ייצור בסדרות גדולות ובזמני אספקה קצרים.